Enquête uitslagen binnen

Ruime meerderheid leden al aan de zonnepanelen

Maar liefst 70% van onze leden heeft al zonnepanelen op het dak liggen. Dat blijkt uit een enquête die we onlangs onder hen verspreidden. Achttien procent doet mee aan Buurtstroom en alle leden hebben hun gloeilampen vervangen door ledlampen.

We zijn heel trots om te zien hoe actief onze leden zijn. Vijftig procent gaf aan gebruik te hebben gemaakt van drie of meer producten of diensten van Energie-U. Een ruime meerderheid werd lid vanwege interesse in energie(besparing). Een kwart sloot zich aan vanwege de gratis warmtescan.

We gloeien nog na van de hoge waardering die we kregen. Van de 100 respondenten waardeerden 60 ons met een acht of hoger. Benieuwd naar alle enquête uitslagen? We hebben ze hier voor je verzameld.